Yukleniyor

Açılış Organizasyonu


Ticaret sektörüne yeni atılan veya yıllardır faailiyet gösteren firmaların yıldönümünü kutlamak amacı ile gerçekleşen özel günler açılış organizasyonu konusunda  firmalarına bu özel günlerinde güvenirler. Sektörde, bu alanda hizmet gösteren pek çok firma bulunsa da Adil organizasyon, kaliteli imajı ile adından her zaman söz ettirmiştir. İstanbul’un yüzlerce farkı yerlerinde hizmet veren firma müşteri memnuniyyeti odaklı çalışma sistemi ile her zaman fark yaratmıştır. Adil organizasyon, farklı lokasyonlarda açılış organizasyonu içerisinde yer alır ve balon süslemelerle mekanları daha şık hale getirir.

 

 Yılların tecrübesini edinmiş ve kalite standartlarından asla ödün vermeden faaliyet gösteren firma alanında uzman tecrübeli ekip arkadaşlarına da bu konuda güvenerek sizlere de güvence sağlamaktadır. Sabit süslemelerle birlikte mekanlarınızı balon yağmurları ile de süsleyen Adil organizasyon şirketi sizin istek ve tekliflerinizi doğrultusunda hereket eder. Aynı zamanda, firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde de iletişim numaralarını arayarak, farklı balon tekniklerimiz, çalışma şeklimiz ile ilgili daha geniş ve ayrıntılı bir bilgi edinirsiniz.

 Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: Açılış Organizasyonu - açiliş balon - açiliş organizasyon - açiliş organizasyon fiyatlari - açiliş organizasyonu - balon - balon dekarasyonu - balon fiyatlari - balon istanbul - balon süsleme - balon süsleme firmasi - balon süsleme fiyatlari - balon süsleme istanbul - balon süsleme şirketi - baloncu - baskili balon - işyeri magaza balon süsleme

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL