Yukleniyor

Fuar Balon Organizasyon Süsleme


Fuar balon organizasyon süsleme işlerinizde adil organizasyon ekibi olarak yıllardır sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Fuar açılışlarınızda veya organizasyonlarınızda cazibeli süslemeler ile konuklarınızın dikkatlerini çekmeyi başarıyoruz. Adil organizasyon şirketimizle çiçek ve balon kombininden oluşan şık ve zarif görüntüler oluşturarak süsleme işlerinizi en göz alıcı şekilde yapıyoruz.

 

Fuar balon organizasyon süsleme konusunda adil organizasyon firmamız bugüne kadar müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmış bir organizasyon şirketidir. Uçan balon, zeplin balon ve kapı süslemeleri, masa ve sandalye süslemeleri gibi birçok göze çarpan güzellik konusunda adil organizasyon olarak daima kaliteli hizmetler ortaya çıkartıyoruz. Fuar veya festival gibi büyük organizasyonlarınızda adil organizasyon olarak her zaman gurur verici çalışmalarınızla sizlerin de gurur duymanızı sağlıyoruz.

 

Bayrak, flama, balon, çiçek, gösteri ve çekim gibi birçok deneyimli kadromuzla adil organizasyon şirketi adı altında süslemelerinizi özenle hazırlıysizleri de tüm dünyaya açık kapı haline getiriyoruz. Adil organizasyon ekibimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Hayal edip istemek sizin, gerçekleştirmek ise bizim işimiz.

Fuar organizasyonlarınızda, düzenleme,süsleme,stand,host,hostes, fuar organizasyonları Görsel olarak düzenlemelerinizi,çekici ve şık bir şekilde hizmet , Vermekte olan  çiçek süslemeleri, Balon süslemeleriyle daha dikkat çekici bir görüntü saglamaktadır, Sizlerin memnuniyeti için yıllardır kendisini,sizlere adayan adil organizasyon fuar alanlarında sizlerle birlikde olmakdan gurur duyar Zeplin balonlarla uçan balonlarla kapı takı süslemeleriyle fuar alanında Sizleri daha güzel ve ön plana çıkarmak için hizmet vermektedir. Sizlerin hayal ettigini gerçekleştiriyor,sizler hayal edin bizler gerçekleştirelim Balon Süsleme ,Açılış Organizasyonu,Festival Organizasyonu Bayrak Ve Flama Süsleme ,Jumbo Balon (büyük balon) Baskılı jumbo balon ( Logo ve iletişim bilgilerinin uygulanabildiği remlam balonları) Gösteri organizasyonları: Palyaço gösterileri, sihirbaz gösterisi, jonglör gösterisi, tahtabacak gösterisi ateş dansı, karikatürist hizmeti Ses sistemi ışık ve DJ hizmetleri, vermektedir sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir Zeplin ; Zeplin gösteri amaçlı , reklam amaçlı içerisine helyum gazı doldurularak firma açılış yada reklam amaçlı gökyüzünde uçan balon ile ilgili reklamcılığın temelidir. Zeplin uçan balonlarına reklam yazısı yazılabilmektedir. Tüm ebatlarda zeplinler mevcut olup firmamız tarafından tüm Türkiye ye sipariş alınmaktadır. Zeplinler durağan ve kumandalı zeplin olarak satışı yapılmaktadır. Zeplinler kumandalı zeplin ve kumandasız zeplin olarak ikiye ayrılmaktadır. Firmamız her iki türde zeplin satışı yaptığı gibi zeplinleri kiralama da yapmaktadır. İthal brandadan ürettiğimiz özel sipariş balonlardır. Balon gövdesine dijital baskı yapılır. Yer balonu dev görünümü ile dikkat çeker. Özel şekilli balon üretilebilir. Şişme oyun parkları ile organizasyonlarınız daha eğlenceli. Tırmanma piramidi, şut becerisi, canlı langırt, rodeo, kaydırak, top havuzu, zıp zip gibi çeşitli vs. Daha birçok satılık veya kiralık şişme oyun parkı çeşidi. Bulunmaktadır, istege göre şişme oyun parkuru zeplin imalatı yapılır, İstege göre sipariş alınır şişme ürünlerimiz, Tamamen kendi imalatımızdır, Kendi bünyemizde hazırlayıp satışa sundugumuz yer balonlarını , hizmetidir. Fuar organizasyonlarınızda sizlerle hep beraber olacagız bizler sizlere bir telefon kardar yakınız saygılarımızlaHizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: Bayrak - flama - balon - çiçek - gösteri - Fuar balon süsleme - Fuar organizasyonu - Adil Organizasyon - Digital Baskılı balon süsleme

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL